Вхiд на сайт
Авторизацiя
Закарпатський кореспондент » Суспільство » Скандальний забудовник, що "відремонтував" історичну будівлю в Ужгороді, вже тричі притягався до відповідальності

Скандальний забудовник, що "відремонтував" історичну будівлю в Ужгороді, вже тричі притягався до відповідальності

Скандальний забудовник, що "відремонтував" історичну будівлю в Ужгороді, вже тричі притягався до відповідальності


Днями широко розголосу, зокрема, і в соціальній мережі Фейсбук, набуло будівництво (реконструкція) по вул. Толстого. Ситуацію, навколо скандального ремонту прокоментував мер міста Богдан Андріїв:

"Вказані будівельні роботи ведуться самовільно. Міським управлінням архітектури містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки не видавалися, повідомлення про початок виконання будівельних робіт міським управлінням ДАБК не видавалися.

Забудовник гр. Ваш М.М. тричі притягався до адміністративної відповідальності за самовільне будівництво, тричі притягався за невиконання вимог відповідних приписів. Накладені штрафи горе-забудовником сплачено.

На теперішній час наявні засоби адміністративного впливу нами, практично, вичерпано. Узагальнені матеріали правопорушень готуються до передачі у правоохоронні органи.

З усією відповідальністю заявляю – без передбачених законом комплексу дозвільних документів здача об’єкту в експлуатацію буде не можливою і, відповідно, міською владою жорстко ставитиметься питання про примусове знесення об’єкту самовільного будівництва."
Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введть те, що бачите на зображенні: