Вхiд на сайт
Авторизацiя
Закарпатський кореспондент » Останні новини » 2018 рік абсолютно український: відомий астролог дав обнадійливий прогноз по Україні

2018 рік абсолютно український: відомий астролог дав обнадійливий прогноз по Україні

2018 рік абсолютно український: відомий астролог дав обнадійливий прогноз по Україні
Українці стануть жити краще, підвищаться зарплати і рік Собаки матиме позитивний вплив на ситуацію на сході України

До України 2018 рік – рік собаки – буде прихильний: люди заживуть краще, а процес щодо врегулювання конфлікту на Донбасі істотно просунеться в напрямку миру і загострення ситуації не передбачається.

Про це розповів в інтерв'ю відомий український астролог Влад Росс, який відомий своїми політичними прогнозами.

"Наступний рік з точки зору китайського календаря – абсолютно український. Пояснюю, чому. Це буде, як ви знаєте, рік Земляного Жовтого Собаки. Земля – це символ України, жовтий колір у нас присутній на прапорі, він уособлює пшеницю, жито. Тобто у нас все благословенне. Наступний рік пов'язаний із земною стихією, до якої належить Україна, так що наступний рік енергетично пов'язаний з нашою країною. А жовтий колір на нашому прапорі обіцяє продуктивність і хороший урожай. Так що все для нас складається оптимально", – розповів Росс.

Він пояснив, що рік собаки вплине і на конфлікт на Донбасі. Астролог має на увазі, що війна не закінчиться, але будуть істотні зрушення до миру.

"І найголовніше, що собака – абсолютно мирна тварина. У роки Собаки ніяких кризових ситуацій, кровопролиття, воєн не відбувалося. Тому загострення ситуації на Донбасі, принаймні, я не бачу. Я не хочу сказати, що повністю закінчиться війна, але будуть створені всі передумови, щоб уже в 2019-му там з'явилися якісь миротворці. Думаю, цієї підготовки буде присвячений весь наступний рік – визначення, які миротворці, звідки, як і так далі... Це буде перехідний період, щоб в 2019 році все-таки остаточно і безповоротно. У нас на Донбасі буде мирно, без будь-яких складних ситуацій. Коротше, 2018 рік – абсолютно український. І як раз починаючи з 16 лютого, коли зазвучать цимбали Нового року, ситуація стане благословенною", – пояснив астролог.

Крім того, Влад Росс спрогнозував і поліпшення рівня життя, що українці відчують вже у нинішньому році.

"Дійсно українці вперше саме в 2018 році відчують, що вони трохи, відсотків на 10, стануть жити краще. Трохи зарплати підвищаться, трохи купівельна спроможність зросте, вони зможуть навіть трошки відкласти, нарешті. Ось це я бачу, тому що настає рік Жовтого Земляного Собаки", – додав астролог.

Джерело
Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введть те, що бачите на зображенні: