Вхiд на сайт
Авторизацiя
Закарпатський кореспондент » Останні новини » В Україні побудують на дорогах коридори для диких тварин

В Україні побудують на дорогах коридори для диких тварин

В Україні побудують на дорогах коридори для диких тварин
В Україні побудують на дорогах спеціальні коридори для диких тварин.

Над створенням спеціальних мостів - екодуків - працюють екологи та учасники проекту Transgreen,, який співфінансується фондами Євросоюзу за допомогою проекту Interreg - Дунайської транснаціональної програми для підтримки дружніх до довкілля та безпечних транспортних системі.

Спеціальні коридори на автошляхах дозволять зберегти популяцію диких тварин в умовах інтенсифікації дорожного будівництва в Україні.

В рамках проекту Transgreen до створення безпечної для довкілля транспортної системи в Карпатському регіоні будуть залучені пов'язані з плануванням великих інфраструктурних об'єктів організації та представники природоохоронної галузі. Передбачається, що екодуки розташують в ареолі проживання тварин, що вимирають - рисі та бурого ведмедя, яких залишилося в Україні 200 та 220 особин відповідно.

"Пріоритетом проекту буде підтримка безперешкодних екологічних коридорів, які забезпечуватимуть вільне пересування видів, що зазнають найбільшого впливу від авто та залізничних шляхів: великих хижаків (бурих ведмедів, вовків, рисей) та деяких видів травоїдних, - зазначають автори проекту. - Представники державних та обласних адміністрацій, міжнародні організації, дослідницькі центри та університети, автодорожні та залізничні компанії, екологічні організації, які мають знання та досвід, можливості та повноваження для напрацювання конкретних рішень, працюватимуть над зменшенням впливу на довкілля та дизайном доцільних «зелених» елементів інфраструктури".

Наразі будівництво спеціальних мостів для переходу диких тварин розглядається на чотирьох пілотних об'єктах, а саме: автошляхів Міклош (Угорщина) – Кошіце (Словаччина) – Ужгород (Україна), Тіргу Муреш – Ясі (Румунія), автошляху Бескиди (Чехія – Словаччина). У рамках проекту буде розроблено ряд стандартів інтегрованого планування інфрастуктурних об’єктів та проводитимуться заходи з лобіювання включення цих стандартів в якості інструментів державної політики в країнах регіону.

Перші переходи для диких тварин були побудовані у 1950-х роках у Франції і згодом поширилися по всьому світу: від Австралії до Північної Європи. Найбільше екодуків у Нідерландах – понад 600, також у цій країні знаходиться найдовший у світі міст для тварин, протяжність якого становить 800 метрів.

Джерело
Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
КОММЕНТАРI (2)
Анон 20 грудня 2017 15:49
Не нравится 0 Нравится
Ого, представляю сколько нужно будет дорожной техники https://voltech.com.ua/activity/dorozhnoe-stoitelstvo-28/ под постройку такого проекта и денег. Надеюсь все сделают по качеству.
max 10 квітня 2020 22:36
Не нравится 0 Нравится
а купленных запчастей для спецтехники вольво у астертеха, еще больше чем техники https://astertech.kiev.ua/ru/gears/jcb_all/
comments powered by HyperComments
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введть те, що бачите на зображенні: