Вхiд на сайт
Авторизацiя
Закарпатський кореспондент » Суспільство » Кутя від бійців 128-ї та розповідь закарпатського військового капелана про Різдво на передовій (ВІДЕО)

Кутя від бійців 128-ї та розповідь закарпатського військового капелана про Різдво на передовій (ВІДЕО)

Кутя від бійців 128-ї та розповідь закарпатського військового капелана про  Різдво на передовій  (ВІДЕО)Отець Іван - священик із Закарпаття, батько 17 прийомних дітей у двох дитячих будинках сімейного типу. Пройшовши і «помаранчеву революцію», і Євромайдан, він сам попросився служити в зону АТО і провів в околицях Дебальцеве вже 5 місяців.
Отець Іван знайомить нас з бійцями сто двадцять восьмої гірсько-піхотної бригади. Вони пригощають нас кутею на передових позиціях ЗСУ на околиці Дебальцеве.

Хлопці тут з вересня і не вірять, що найближчим часом можуть розраховувати на відпочинок - кажуть, що до кінця зими їм навряд чи знайдуть заміну. За ці місяці, за їх словами, вони стали іншими людьми. Війна змушує задуматися над багатьма речами, про які не думали раніше.Отець Іван служить не тільки військовим, а й місцевим жителям. Відгукується про них тепло, але відзначає і слабкі сторони «донбаського характеру», які не дозволяють місцевим жителям стати вільніше і багатше.

Отець Іван проводить нас в гарнізонну церкву, обладнану прямо в коридорі розташування штабу сектора "С". Тут щоранку йде служба. Капелан згадує минулий різдвяну службу - тоді замість церковних дзвонів з половини одинадцятого вечора до третьої години ночі навколо гриміли розриви «Градів» - так православні бойовики привітали українських військових з Різдвом Христовим. Окрім, власне, духовного наставництва, отець Іван виконує роль і військового психолога, і намагається бути бійцям просто другом.Джерело: Іnformator TV
Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введть те, що бачите на зображенні: