Вхiд на сайт
Авторизацiя
Закарпатський кореспондент » Останні новини » Гороскоп на 2017 рік: Тельцям варто уникати кредитів, а Рибам - закінчувати з холостяцьким життям

Гороскоп на 2017 рік: Тельцям варто уникати кредитів, а Рибам - закінчувати з холостяцьким життям

Гороскоп на 2017 рік: Тельцям варто уникати кредитів, а Рибам - закінчувати з холостяцьким життям
Астролог Любов Шехматова розповіла, чого чекати різним знакам зодіаку в 2017 році. Рік Вогняного Півня приготував для всіх чимало сюрпризів.

ОВНИ.
Робочі жнива тривають (до травня), з відповідальністю виконуйте щоденні зобов'язання, на службі відточуйте професійну майстерність, яка неодмінно знадобиться в майбутньому. Незважаючи ні на що, вкладайте максимум енергії в щоденну працю і тоді вам не страшні ніякі негаразди, грошей додасться. Якщо на душі шкребуть кішки, робота - найкращий порятунок. Невтомних трудівників і тих, хто сповідує здоровий стиль буття, доля обов'язково нагородить. Тіло - це храм душі, і про нього слід дбати.

А ось на бажанні уникнути болючих проблем, сховатися від світу, занурившись в "нірвану" ілюзій, доведеться поставити хрест. У березні прощання буде найболючішим. Досить літати в хмарах, спускайтеся на землю. І не чіпляйтеся за те, що від вас йде. Успішна перспектива ділового успіху і духовного зростання очікує тільки працьовитих, виконавчих Овнів. А ледарі отримають свою порцію покарання.

У травні етап (півтора року) напруженої рутини закінчується. Їх величність Муза постукає в двері, зустрічайте дорогу гостю, вона надихне на творчі і любовні подвиги. Таланти розквітнуть, життя перетвориться з сірих буднів в свято, наповнене романтизмом і творчим азартом, що допоможе знайти справжню свободу духу, розкрити багатий творчий потенціал. Головне - не пишатися, інакше всі результати будуть анульовані. Беріться за цікаві пропозиції, бути гвинтиком в колективному механізмі вже не можна. Підкоряючись громадським ідеалам, ви "розчиняється" як особистість, соціум гасить паростки творчого ентузіазму і тільки в гармонійному дружньому колі вдасться всебічно самореалізуватися. Тут вроджені таланти зможуть розкритися, як квітка назустріч сонцю.

На особистому фронті розквіт, адже поруч благословенний партнер, посланий Небесами. Насолоджуйтеся спілкуванням з половинкою, вас чекає багато цікавих спільних справ. У серпні самотні зустрінуть заповітну любов (подруги, друзі перетворяться в коханців), а подружні пари з новою силою закохаються одне в одного.

Процес структурування накопиченого життєвого досвіду триває, визначитися з новим світоглядом потрібно обов'язково, але це завдання складне. Тут таїться багато спокус, що ваблять на хибний шлях. Будьте розсудливі, є високий ризик стати жертвою псевдоідеалів, сектантів.

ТЕЛЬЦІ. Ви яскрава індивідуальність, не намагайтеся злитися з натовпом. Дотримуйтесь велінням серця і займайтеся тільки улюбленою справою (до травня), отримуючи від цього задоволення. Життя прекрасне, дарує радість, взаємну любов, підвищує енергопотенціал, і це ви повинні відчувати кожну мить. На службі теж все чудово, тут ви майстер на всі руки, відмінний трудівник, яким начальство не натішиться і щедро винагороджує. Творчий настрій високий, тому будь-яке завдання виконується на найвищому професійному рівні (корисна робота за вільним графіком).

Труднощі в партнерських відносинах гасіть любов'ю, уникайте конфліктів, переможців в битві не буде. З березня в шлюбі починається нейтральна смуга, приводів для сварок буде менше. Після травня сконцентруйтеся на зміцненні домівки, протягом півтора років ви повинні побудувати надійний тил. Чи не тимчасовий, а з прицілом на 18 років. Втім, все буде йти, як по накатаній доріжці, проявляти надмірну активність, амбіції навіть шкідливо. Багатьох чекає поліпшення житлових умов, придбання нерухомості, земельних ділянок, дачі. Головне - упорядкувати те, що є, і створити собі суверенна простір, на яке ніхто не зазіхає.

А ось у професійній і кар'єрних діяльності намічається закономірний спад. Справа, якою ви займалися останні 8-10 років, вже набридла. Всі важливі проекти йдуть до логічного завершення і треба підводити підсумок, не роблячи акцент на зростанні і захопленні позицій. Пригальмуєте, пора лягти на дно, проаналізувати своє життя і досягнення. Втім набридла робота сама вас готова покинути (наприклад, під час реорганізації вас можуть несподівано скоротити). Не слід всіма силами чіплятися за посаду, статус, бізнес, штурмувати начальство, високих покровителів - помножите втрати.

Ідеальний варіант - займайтеся будинком, сім'єю, а робота прийде сама і не варто напружуватися при її пошуку. У фінансовій сфері найвдаліше перше півріччя. У другому прекрасний час для співпраці, але доведеться жити економно, витрачати розумно, розраховуючи тільки на власний гаманець. Найменший фінансовий ризик - це витончений небезпечний ворог, краще синиця в руках, ніж журавель у небі. Уникайте боргів, кредитів. Тих, хто піддасться спокусі вкласти і швидко заробити, чекають збитки. З жовтня прекрасний час для реєстрації відносин, зміцнення шлюбного союзу. Холостяки зустрінуть благословенну половинку. Загалом, вирішуючи дилему "сім'я-робота", віддайте перевагу сім'ї, це доленосне завдання (з травня).

БЛИЗНЮКИ. Бізнес дихає на ладан, кар'єрний шлях вгору заблокований (до травня), НЕ ломіться в закриті двері - це на шкоду. Визначтеся, в чому ви відбулися, де вичерпали свій професійний ресурс і з вдячністю залиште цю діяльність або місце роботи. Зараз звільняється простір для нового, яке вже стоїть на порозі. Святе місце пустим не буває.

А поки задовольняйтеся нинішнім статусом і неодмінно зміцнюйте сімейну цитадель. Це першочергове завдання. Все, що пов'язано з будинком, нерухомістю, родичами постарайтеся вирішити, бо в другому півріччі від цього вантажу проблем доведеться звільнитися і направити потенціал в інше русло. Це контакти, знайомства, налагодження зв'язків будь-якого роду. Самоосвіта, шліфування ділових навичок. Якщо хтось сподобався, цікавий - це ваш чоловік і надалі принесе велику користь. Жити стане легше, веселіше, бо вас буде вести саме провидіння.

В особистому житті дощ щасливих сюрпризів триває, творча самореалізація в розквіті. Розважайтеся, завойовує симпатії, зваблюйте протилежну стать. У вас має бути час для романтичних експериментів, цікавих пригод, хобі, адже це прекрасний тонік для душі. Але порушувати обітницю вірності заборонено, це від лукавого. Ви зобов'язані відчувати моральну межу, яку переходити не можна, продемонструвавши приклад лебединої відданості.

У шлюбних пар ще з минулого року триває період випробувань на міцність, "тестуючи" на внутрішню зрілість, готовність жити в подружньому союзі. І якщо не хочете залишитися біля розбитого корита, любіть усім серцем обранця і пристосовуйтеся до його "вибриків". Рвати узи нерозумно. Краще не знайдете.
Протягом року намагайтеся максимально реалізуватися творчо, займайтеся тільки улюбленою натхненною справою, - рутина вас вб'є. Восени нарешті крига скресне в роботі, надійдуть нові пропозиції, з'являться можливості для додаткових заробітків. Березень - хворобливий період розплутування кармічних вузлів, лякаючий безвихіддю. Але ви приречені його пройти.

РАКИ. Життя прекрасне і багатогранне, з радістю відкриває обійми допитливим непосидючим Ракам, спраглим пізнати все, бути в курсі різноманітних новин - від сусідських пліток до подій світового масштабу. Не ховайтеся в мушлі, будьте комунікабельні, активно рухайтеся в просторі, відкриваючись всьому новому, що зустрічається на шляху (до травня). Недалекі поїздки, спілкування, знайомства повинні поєднуватися з чимось новим, вам варто інтенсивно черпати чужий досвід, вчитися практичних навичок на ходу, регулярно займатися самоосвітою, проявляти винахідливість. На щастя, все, що потрібно для повноцінного буття, перебуває не в далеких краях, а поруч, беріть і користуйтеся!

У другому півріччі пріоритети змінюються, на перше місце виходить потреба у фінансовій незалежності. Головне - не лінуватися, матеріальний стимул є, а робота знайдеться. Працюйте в тій сфері, де ви компетентні, йдіть в ногу з часом, освоюючи прогресивні технології. Вам обов'язково потрібно знайти твердий матеріальну ґрунт під ногами, щоб не жити за чужий рахунок, а навпаки, фінансувати інших.

Якщо є борг по кредиту, позичили гроші, диру слід терміново закрити, адже це виток енергії. На чуже доля накладає "заборону", вчіться жити на власні ресурси, тоді знайдете силу і впевненість, життєвий акумулятор не «сяде". Про "дай" забудьте, якщо вам щось пошкодують, проігнорують прохання, не ображайтеся на скупердяг, так треба для вашого блага.

В особистому житті все чудово, грійтеся біля сімейного вогнища, тут місце щастя. Восени закладається вдалий цикл (на рік) в любовній сфері, навколо літають небесні ангели, запалюючи на романтичні захоплення. Втім, творчий потенціал теж зросте, тому з чистою совістю можете віддати перевагу улюбленим заняттям або роботі, яка не забирає, а примножує енергію.

А ось здоров'я в зоні ризику, не перевтомлюйтеся, тримайте в чистоті тіло і совість і обов'язково дотримуйтеся Божих заповідей. Вкрадене у інших, відгукнеться вам болячками. Нагромаджені невиплачені борги також підсвідомо будуть "отвампірівать" сили. Осінь увірветься жаданим вітром, пробудивши серце від романтичної сплячки (на рік). Охоче здайтеся в полон любовної пристрасті, не пошкодуєте!

ЛЕВИ. Тримайте руку на фінансовому пульсі і пам'ятайте: ви добувач, годувальник і кредитор для оточуючих. До кінця травня потрібно створити міцну платформу для життя і чітко визначитися з джерелами прибутку, від яких залежить матеріальне майбутнє. Виключіть будь-які ризики, ваше завдання - чітко контролювати всі свої ресурси. Витрачайте їх розумно, а надлишки відкладайте для реалізації подальших планів, важливих покупок. В борг не давайте (подарунки схвалюються), навпаки, вам повинні повернути старі борги (моральні, матеріальні), не соромтеся, а нагадуйте про це людям.

У другому півріччі шлях долі кардинально змінюється, починається етап випробувань в партнерстві, закладаючи базу на 9 років. Щоб знайти міцний духовний стрижень, потрібно навчитися приймати самостійні рішення і нести за них відповідальність. Запорука правильного вибору - це позбавлення від будь-яких залежностей (психологічної, емоційної, матеріальної, сексуальної). Розчищайте поле для переконань, принципів, залишивши тільки ті, які стануть дороговказом.

Багатьом доведеться поміняти коней на переправі, женіть геть страх самотності! Якщо ви занадто боїтеся втратити того, до кого "прикипіли", розставання майже неминуче. Ну, а якщо готові відправитися в автономне плавання, о диво (!) Вам обов'язково пошле надійного супутника. Відважним і незалежним Левам, запальним ентузіазмом, відкриті всі дороги. А тим, хто "розчинився" в судженому, слід терміново міняти тактику, брати кермо влади в свої руки. Інакше розлучення протягом півтора року неминуче.

Втім, якщо в шлюбному союзі є потенціал для зростання - вдало пройдете кризову смугу і залишитеся разом. Одиноким ідея фікс вийти заміж або одружуватися за всяку ціну - згубна. Намагаючись активніше це зробити, ви йдете проти течії. Остерігайтеся потрапити в рабство пристрасті, якщо не в силах себе контролювати - це від лукавого!

Фон року благодатний для різноманітних контактів з людьми, поїздок (недалеких), зустрічей, навчання, збагачення досвідом. Осінь подарує шанс вирішити проблеми з житлом, нерухомістю, дачею, землею. Але будь-які події несуть друк зумовленості, мотивовані кармічно. Лютий, серпень продемонструє, наскільки ви відхилилися від доленосного "азимута" і скорегує помилки.

ДІВИ. Кожна людина-це унікальне неповторне Боже створіння, в чому доведеться переконатися на власному житті. Пошук себе, персонального шляху розвитку триває до травня. За минулий рік ви проробили величезну роботу, і зараз чітко визначилися, який світогляд є рідною, а які стандарти нав'язані суспільством, партнерами, і від них слід відмовитися. Не шкодуйте про спалених мостах, вони теж поштовх до прогресу. Так, ви сам собі господар, шанована і авторитетна, блискуче себе позиціонуєте в соціумі, вмієте робити правильний вибір і нести за це відповідальність. Що і треба було довести. Необхідно визначитися, з ким готові бути поруч, а з ким розійтися і чому. Можливо, відносини вичерпали себе, що не чіпляйтеся за те, що себе віджило - це гальмо на шляху до досконалості.

Інший варіант: якщо партнер віддаляється або далеко їде, це не трагедія. Значить, ви його "приватизували" і зробили підкаблучником. Але святе місце порожнім не буває, вакансія заповниться за потрібне коханою людиною. У другому півріччі ключове завдання змінюється. Розбиратися в собі доведеться на більш глибинному рівні, зачіпаючи приховані шари підсвідомості. Що там заховано всередині за красивим фасадом? .. Корисно не орати, як кінь, а побути відлюдником. Приділяти менше уваги мирських справ, старанно молитися і каятися, очищаючи тіло і душу від гріховних шлаків, відвідувати храми, долучатися до святинь, подавати милостиню нужденним. Якщо проігноруєте - будете покарані.

З фінансами все вдало, джерела прибутку фонтанують, але багатством слід неодмінно щедро ділитися, оскільки Творцем буде даватися більше благ (і любові), ніж потрібно. Борги повернуть. Протягом року намагайтеся підтримувати сприятливу погоду в будинку, бо тут будує підступи нечистий, штовхаючи на руйнування. Доцільно "накачувати" духовні, емоційні, інтелектуальні "м'язи", розвиватися фізично, наповнюючи життєве "депо" енергоресурсами. Для цього створені ідеальні умови. Березень - місяць хворобливих кармічних "розв'язок". Травень, червень - період професійного злету. Якщо робота обтяжує, не сприяє творчій самореалізації, зараз ви маєте право від неї відмовитися. Нове заняття саме вас знайде.

ТЕРЕЗИ.
Зараз ви феноменально популярні, щасливі, харизма сяє, що багатьом не дано і дуже завидно. Байдужих немає: одні обожнюють, інші ненавидять. Головне - не розтринькати цей дар на самовозвеличення, викорінити комплекси, модернізувати свій внутрішній світ і зіграти по-крупному, уникаючи корисливих інтересів, які є "диявольською інфекцією".

До травня ви сам собі опора, духовний наставник. Недоцільно тягнути остогидле трудове ярмо. Звільняють з роботи - без жалю кидайте її і займайтеся улюбленою справою, благодійністю. Визначтеся з істинними духовними цінностями і життєвими цілями, очистіть душу від гріховного "мулу". У чому сенс вашого призначення і як вписується в правильну траєкторію руху? .. Інакше життя полетить шкереберть.

З травня доведеться розкрити серце і остаточно вийти в світ, поділитися накопиченої мудрістю, знайти однодумців, зайнятися громадською роботою. Нарешті у вас з'являться справжні друзі, з якими буде відбуватися рівноцінний обмін енергіями, емоціями, враженнями, з якими запанує повна гармонія світогляду. Це чудово, ви знову будете на одній хвилі з колективом, ставши його безцінним "гвинтиком" з користю для себе.

Друге півріччя "порадує" поверненням старих любовних зв'язків, але, на жаль, вони - відпрацьований матеріал, що вимагає утилізації. Вам потрібна не пристрасть, а людина, споріднений по духу. Визначайтеся. Якщо пов'язані узами шлюбу, сміливо рулите, тут ви пан і благодійник для суджених!
Восени робота принесе багаті плоди, бізнес піде вгору, доходи зростуть, з'являться додаткові заробітки, сприяючи накопичень. Частина коштів пощастить вкласти в розвиток справи, зробити важливі покупки. Контролюйте протягом року кожен свій крок, фільтруйте мова, уникайте випадкових зв'язків. Проста цікавість, кидання слів на вітер - це порок, що штовхає в гріховне болото.

СКОРПІОНИ. Навколо гарний квітник яскравих цікавих людей, однодумців, тісніше спілкуйтеся з ними, просите допомоги, ради, адже у вас загальна дорога до мети. Обмінюйтеся досвідом, енергією, ідеями, освоюйте премудрості прогресивних технологій, займайтеся політикою, саме робота в колективі є доленосною, сприяючи успіху. "Інвентаризації" підлягають колишні переконання, експериментуйте, ламайте застарілі стереотипи мислення, сучасний соціум вимагає абсолютно нових поглядів (до травня).

Для налагодження особистого життя відмінні умови. Ті, хто скучив серцем, знаходиться в пошуку, зустрінуть свою половинку. Орієнтуйтеся на духовну сторону спілкування. Вас зріднився загальні погляди, інтереси, життєві позиції. А ось романтичний аспект не дуже значущий, загострення пристрастей небезпечний. З партнером максимально зблизять загальні справи. Ну а якщо почуття зовсім охолонуть, значить так треба, полюбовно розійдіться і переверніть сторінку. Перевірку на міцність вдало пройдуть справжні довірчі відносини.

З травня починається штурм кар'єрних висот (на півтора року), закладаючи фундамент на 9 років. Не слід зациклюватися на домашніх проблемах (вдалий час для продажу нерухомості), сконцентруйтеся на професійній сфері, бізнесі. Втім, те, що призначене, саме знайде вас. Восени стартує дуже важливий етап (на 12 років), приведіть в порядок думки, почуття, сформулюйте глобальні цілі і зустрічайте довгоочікувану фортуну, тепер ви її улюбленець, здатний граючи керувати не тільки своїм життям, а й впливати на чужу. З фінансами складно, навіть професійний успіх навряд чи зробить цю сферу гармонійної. Мають відбутися непередбачувані витрати, тому затягніть пояси і економно розподіляйте бюджет. Серпня, листопад принесуть доленосні зміни, втрати - знайдете.

СТРІЛЬЦІ. Протягом року належить зробити ревізію цінностей, позбутися "хвостів" вичерпали себе контактів, відносин. Виявити і визнати власні вади, комплекси і неодмінно від них звільнитися. Прихована гріховна сторона натури "розквітне" у всій красі, розкриють "скелети" в шафі, але це не привід для депресії, самобичування, таємне стає явним, щоб назавжди піти з вашого життя. Якщо щось "цвяхом" сидить в голові, це помилкове руйнівний самонавіювання (від лукавого). Чи не "висувайтеся" на публічну арену заради самоствердження, інакше будете крайнім, всі шишки посипляться на вашу нещасну голову.

З січня по травень мобілізуйте всі сили в робоче русло, на кін поставлено кар'єрне майбутнє. Хочете почати або модернізувати бізнес, змінити спеціалізацію - ваш вибір повинен чітко відповідати творчому покликанню. І не смійте себе гвалтувати заради грошей нудотної роботою!
Якщо дозріли, просите керівництво про підвищення на посаді, ви заслужили високого статусу в соціумі. Але вра^-^те, це ще й відповідальність за чужі долі. Командуйте і підкоряйтеся розумно, чітко дотримуючись службовому і родинному субординації. Спільна справа і люди, від вас залежне, не повинні страждати. Навпаки, тут ви Атлант-захисник і зобов'язані підставляти їм плече, просувати вгору.

На щастя, серед друзів, однодумців завжди знайдуться покровителі і спонсори. Тому бережіть дружні узи, вони священні. Саме в цьому році ви відчуєте всю їх благодать. Але за умови, що вас лукавий його не штовхне на зраду - ходите над прірвою. У другому півріччі слід переключитися на професійне навчання, більше подорожувати. Багатьом пощастить з навчанням за кордоном, успішними відрядженнями і навіть переїздом. Сидіти квочкою протипоказано, Таємна мрія подивитися світ зараз може стати реальністю, мандруйте в далекі країни, пізнавайте їх культуру і розширюйте духовний кругозір! Лютий, березень несуть невідворотні кармічні події.

КОЗЕРОГИ. На професійному небосхилі палає щаслива зоря, сприяючи реалізації професійних талантів, стратегічних бізнес-планів, які вписуються в запити суспільства. Тут діапазон можливостей широкий, пощастить знайти улюблену творчу роботу, зайняти вищу посаду, зуміти гармонійно поєднати принциповість з благородством, мудрістю, порядністю начальника, який переживає всім серцем за долю підлеглих. Відносини з авторитетними фігурами будуть зав'язуватися легко, сприяючи професійному престижу, матеріального процвітання. Скласти протекцію або замовити добре слово за вас може зовсім стороння впливова особа.

До травня ваше завдання - відсіяти зерна від плевел в сфері контактів, і знайти духовних покровителів, які вкажуть істинний шлях. Корисні релігійні паломництва, відвідування святих місць, закордонні поїздки. Бажаючі можуть вступити до вузу, зайнятися професійним навчанням, переїхати в інше місце. Доленосна птах щастя пурхає далеко від дому.

Друга половина року наповнена екстримом, форс-мажорних обставин буде більш ніж достатньо. Це важлива умова для розвитку. Тому сміливо пірнайте в вир ризикованих ситуацій, викорінюючи в собі страх. Тільки відважні духом "помруть" і знову воскреснуть, як Фенікс із попелу, і тоді вже ніякі важкі випробування їм будуть не страшні. Щоб не сісти на фінансову мілину, то не будьте скнарою, адже втрати неминучі, заощадите на копійках - втратите по-крупному. Більше приділяйте сил духовному розвитку, тоді матеріальні проблеми вирішаться легко. Необхідні кошти прийдуть строго дозовано і в останній момент. "Халявні" благ не передбачається. Найболючіша тема року - страшне і гнітюче самотність в цьому сумбурному світі. Насправді це підступи темних сил (магніт для них - власні заховані глибоко гріхи), що вводять в ілюзію, депресію, що штовхають на посадові зловживання. Позбутися від цієї мани і не зачерствіти душею допоможе молитва, милостиня. Але якщо жертвуєте, намагайтеся не нашкодити собі.

ВОДОЛІЇ. Подружитеся з ризиком, до стресу у вас повинен бути імунітет (події минулого року навчили). Якщо ходите по лезу ножа, відчуваєте себе на межі виживання, залякані фінансовою кризою, зберігайте спокій, так потрібно для вашого блага. У всесвіті випадковостей не буває, в даному випадку мета важких або екстремальних ситуацій -зменшити вашу прихильність до матеріального світу (фінансів, речам, земному комфорту), приборкати власницькі інстинкти. Навіть якщо накопичені гроші йдуть, як вода, крізь пальці, не біда. Що впало, те пропало. Насправді це доля "експропріює" надлишки, взяті вами за останніх 9 років. До травня вісь конфлікту проходить між "хочу" і "треба", тому поодинці бізнес не потягнути і великого капіталу не заробити. Брати в борг небезпечно. Покладайтеся на партнерів, вони джерело щасливих шансів. Завдяки вмілому співпраці з людьми, поставивши їх інтереси на п'єдестал, потреба вас обійде стороною. А якщо фатально не щастить, значить, ви егоїст, просочений гординею, дурними претензіями до долі і миру.

У другому півріччі вплив партнерських відносин посилиться, протистояння амбіцій досягне піку. Щоб розбіжності не зруйнували вас як особистість, майте на увазі: потреба в особистій свободі - це спокуса. Будьте зразком скромності, поступайтеся, йдіть на компроміс. Не можна нікому переходити дорогу, якщо хтось "дихає" в спину пропустіть вперед сміливця. Впретеся - життя піде під укіс. У шлюбних пар період реставрації відносин. На жаль, на почуття і дії партнера ви не здатні впливати. Тільки на власні егоїстичні програми. Він вирішує, бути далі вшити або розійтися. І не смійте тиснути! Самотні отримають довгоочікувану пропозицію руки і серця. Форсувати події не можна, зараз вибирає супутник, дайте йому дозріти (серпень розставить акценти).
Дуже корисно подорожувати, вибирайте далекі і найсміливіші маршрути, обов'язково поєднуючи їх з духовним і культурним розвитком. Далеко від рідних місць отримаєте максимум щастя і натхнення. Восени можна розслабитися, фінансові проблеми позаду, починається смуга успішного кар'єрного злету (на рік) і ваш тріумф в ролі професіонала.

А ось в дружній сфері лукавий будує підступи, які не клюньте на його наживку! Хто справжній друг, а хто замаскувався під нього, розпізнати дуже складно. Всі, хто приходить з минулого, заражені непорядністю і повинні пройти перевірку.
Березень - період преопределенность втрат, серпень - кардинальних змін.

РИБИ. На перший погляд ви особистість скромна, непомітна. Але це ілюзія, всередині відчувається колосальна незрима сила. Так, ви служите центром гравітації, навколо якого обертаються галактики (починаючи з минулого року до травня) де будь-який збій ритму з метою зловживання владою або публічного самоствердження загрожує згубними подіями в житті. Уникайте брати кермо влади в свої руки, нехай командують інші. Потрібно поставити партнерські відносини і спільні інтереси на перше місце, а особисті відсуньте на другий план. Головне - вчасно дати задній хід і неодмінно викорінити погані звички.

Якщо самотні, терміново шукайте судженого, з холостяцьким життям в травні слід закінчити. Інакше 9 років належить бути самими. Свобода вас зіпсує.
У другому півріччі цілі змінюються. Відносини вже побудовані, найголовніше досягнуто, прийшла пора інтенсивно працювати, стати солдатом службового фронту. Важливо не перетворюватися в завзятого трудоголіка, а навчитися розслаблятися, не перериваючи звичайну діяльність і не йдучи з головою у внутрішній світ, здоров'я дуже важливо. З кар'єрним просуванням (бізнесом) складно, це як міраж, то наближається, то вислизає за горизонт. Тому не зациклюйтеся на статусності (шеф може обдурити), а просто сумлінно виконуйте все, що "накаже" саме життя. Воно дає завдання, виховуючи з вас безцінного фахівця широкого профілю, готового в критичну мить закрити собою "амбразуру" трудових навантажень.

Будь-яка робота, де зможете викладатися на всі "сто", стане для вас багатим хлібним місцем. Ну, а ледарі нехай сидять на фінансовій мілині і годують нужду.
Восени стартує (на рік) щаслива смуга, де відчуєте всю повноту буття, за спиною виростуть творчі крила, ланцюги обмежень зникнуть. Лютий - березень: готуйтеся подолати кризовий рубікон на всіх рівнях.
Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
КОММЕНТАРI (151)
kayode victoria 21 січня 2017 17:13
Не нравится 0 Нравится
Я тут, щоб дати велике свідчення Я пробував пару інших платформ все в пошуках гарного кредиту компанія, яка допоможе мені в кредит, на жаль для мене я зустрічаюся 3 позики компанії, які були тільки після того, що я міг би дати їм і не допомагає мені вони взяли у мене гроші і не давав мені ніякої позитивної відповіді все, що я отримав історії. Тоді я знайшов публікацію від служби по кредиту і просто вирішили електронну пошту і почути те, що вони повинні сказати, але потім я виявив, що вони говорили добре і звучав реальним Я вчив про це і дав йому випробування. Зрештою я отримав позичкового всього 24 годин, після переговорів, як якщо б це було не все, що я повинен зустрітися кредит в моєму рахунку на наступний вечір день, коли я зв'язався з ними. Оце Так! нарешті те ж саме, що мені потрібні були роки, щоб отримати від іншого кредиту компанії теж мені всього 24 години, щоб отримати від них. З тих пір я вирішив допомогти публіциста і рекламувати їх для людей, які зустрічаються виявитися в
Г-н Пол Грін 29 січня 2017 20:30
Не нравится 0 Нравится
Вам потрібен терміновий кредит? щоб почати новий бізнес або вирішити ваші фінансові проблеми, я пропоную всі види пакетів кредитів, я видавати кредити на ясною і зрозумілою умовами на 3% процентної ставки. Від $ 5000 до $ 6000000 USD, євро і фунтах тільки. Ми видаємо кредити на розвиток бізнесу, персональні кредити, студентські кредити, автокредитування, банківські кредити і кредити оплати рахунків. Якщо ви зацікавлені люб'язно звертатись за адресою: paulloanfundshelp1@gmail.com

Номер телефону: +918904374161
Whatsaap: +918904374161
Зв'яжіться з нами тільки цю адресу електронної пошти: paulloanfundshelp1@gmail.com
З найкращими побажаннями
Г-н Пол Грін
Mike 13 лютого 2017 01:29
Не нравится 0 Нравится
Вам потрібен кредит?
Вам необхідна фінансова допомога?
Чи потрібно ваша фірма, компанія або галузь фінансової допомоги?
Чи потрібна фінансування, щоб почати свій бізнес?
Чи потрібна фінансування, щоб розширити свій бізнес?
Вам потрібен персональний кредит? електронна пошта: (mikedoneloanfirm@gmail.com)
Процентна ставка становить всього 2%.


Вам потрібен кредит?
Вам необхідна фінансова допомога?
Чи потрібно ваша фірма, компанія або галузь фінансової допомоги?
Чи потрібна фінансування, щоб почати свій бізнес?
Чи потрібна фінансування, щоб розширити свій бізнес?
Вам потрібен персональний кредит? електронна пошта: mikedoneloanfirm@gmail.com
Ocean Finance e Mortgages Limit 14 лютого 2017 00:34
Не нравится 0 Нравится
Вам потрібен кредит? Якщо так! Зв'язок з Ocean Фінанси і Іпотеки Limited ® для кількості дрібних і великих кредитів. Видаємо кредит в 2% річних. Зв'яжіться з нами сьогодні електронною поштою за адресою oceanfinance459@gmail.com .Ми також видають від. ? 5 тисяч фунтів до 100 мільйонів фунтів стерлінгів для фізичних осіб і компаній, кредит відкритий для всіх, незалежно від національності.
Г-н Маріус 16 лютого 2017 22:59
Не нравится 0 Нравится
Дорогі Кредитні Шукачі !!!
 
Ви потребуєте фінансової допомоги? і відхилено банками через погану рахунок кредиту? Цей кредит компанія була створена правозахисними організаціями по всьому світу з єдиною метою допомогти бідним людям за фінансової підтримки життя ... повернутися до нас з деталями нижче по електронній пошті: g.marius95@hotmail.com
 
Будь ласка, напишіть нам назад з інформацією по кредиту;
 
ім'я:
Необхідна кількість позики:
Кредит Тривалість:
Номер мобільного:
 
Спасибі, і Бог благословить
ВПЕВНЕНІСТЬ
Г-н Маріус
Ребекка Джеймс 11 березня 2017 06:47
Не нравится 0 Нравится
Вам нужен бизнес-кредит?
Вам нужен ипотечный кредит?
Вам нужен персональный кредит?
Вам нужен сельскохозяйственный кредит?
Я могу помочь вам получить кредит.
От $5000 до $100 миллионов долларов.
Годовая процентная ставка составляет 3%.
Эл. адрес: ( kreditunion1@gmail.com )

2 Ниже приведена форма заявки на кредит. Заполните его правильно и отправить его нам.
(1) Ваши Полные имена:
(2) Ваш Текущий домашний адрес:
(3) Твоя страна:
(4) Ваш город:
(5) Номер твоего мобильного:
(6) Ваш возраст:
(7) Мужчина или женщина:
(8) Ваше семейное положение:
(9) Твоя профессия:
(10) Ваш ежемесячный доход:
(11) Сумма кредита Обязательный, как:
(12) Цель займа:
(14) Срок кредита / Продолжительность:

Как только мы получим эти детали от вас, мы начнем процесс вашего кредита сразу.
Эл. адрес: kreditunion1@gmail.com
Pastor Paul Smith 21 березня 2017 00:22
Не нравится 0 Нравится
доступну пропозицію кредиту на 2% річних без застави, застосовуються в даний час, для отримання інформації, електронна пошта пастор Пол Сміт. (pastorpaulsmith@hotmail.com)
Ребекка Джеймс 23 березня 2017 11:09
Не нравится 0 Нравится
Вы бизнесмен или женщина?
Вам нужен быстрый бизнес-кредит?
Нужен ли вам кредит для начала бизнеса?
Нужен ли вам кредит для улучшения вашего бизнеса?
Я могу помочь вам получить кредит.
От $ 5000 до $ 100 миллионов долларов.
Годовая процентная ставка составляет 3%.
Эл. Почта: ( kreditunion1@gmail.com )

1 Ниже приведена форма заявки на кредит. Отправьте нам следующую информацию.
(1) Ваши полные имена:
(2) Ваша страна:
(3) Ваш город:
(4) Ваш телефон:
(5) Ваш возраст:
(6) Мужчина или женщина:
(7) Ваша профессия:
(8.) Ваш ежемесячный доход:
(9) Сумма, необходимая в качестве кредита:
(10) Цель Займа:
(11) Срок кредита / Продолжительность:
(12) На каком веб-сайте вы нашли свое объявление:

Как только мы получим эти данные, мы сразу начнем обработку вашего кредита.
Эл. Почта: kreditunion1@gmail.com
David Peterson 24 березня 2017 06:39
Не нравится 0 Нравится
Ласкаво просимо Застосувати для швидкого і легкого кредиту, щоб погасити рахунки і почати нове життя, щоб фінансувати свої проекти за дешевою процентній ставці 2%. Зв'яжіться з нами сьогодні електронною поштою: davidpetersonloanfirm1@outlook.com. Я сертифікований, зареєстрований і законний lender.You може зв'язатися зі мною сьогодні, якщо ви зацікавлені в отриманні цього кредиту, зв'яжіться зі мною для отримання додаткової інформації про кредитному процесі як з точки зору кредиту і умовами і, як кредит буде переданий Вам , Мені потрібен ваш термінову відповідь, якщо ви зацікавлені в ньому. ПРИМІТКА: Всі відповіді повинні бути спрямовані на: davidpetersonloanfirm1@outlook.com або відвідайте наш веб-сайт по http://davidpetersonloanf.wix.com/davidpetersonloan для швидкої обробки. Спасибі, пан Девід Петерсон

Електронна пошта: davidpetersonloanfirm1@outlook.com
сайт на http://davidpetersonloanf.wix.com/davidpetersonloan
jonna 5 квітня 2017 12:25
Не нравится 0 Нравится
Вам потрібен кредит? ми пропонуємо персональний кредит бізнес-кредит, кредит компанії, автомобілі кредит, будинок кредит і всі види кредитів, і ця компанія пропонує кредит за ставкою 2% відсотка дуже низькою, так що якщо ви зацікавлені в кредит, ми хочемо, щоб ви, щоб повернутися до так по електронній пошті: jonnafinance@outlook.com
Ребекке Джеймс 17 квітня 2017 20:49
Не нравится 0 Нравится
Вам нужен быстрый кредит???
Вы были отклонены вашими банками?
Вам нужен персональный кредит?
Вам нужен быстрый бизнес, для бизнеса?
Вам нужен кредит, чтобы оплатить медицинские счета?
Нужна ли вам ипотечного кредита, чтобы купить дом?
Вам нужен аграрный кредит для вашей фермы?
Вам нужен авто кредит на покупку автомобиля?
Вам нужен нужен большой бизнес-кредит для Вашей компании?
Эл. Почта: ( kreditunion1@gmail.com )

17 Ниже приведена форма заявки на кредит. Отправьте нам следующую информацию.
(1) Ваши полные имена:
(2) Ваша страна:
(3) Ваш город:
(4) Ваш телефон:
(5) Ваш возраст:
(6) Мужчина или женщина:
(7) Ваша профессия:
(8.) Ваш ежемесячный доход:
(9) Сумма, необходимая в качестве кредита:
(10) Цель Займа:
(11) Срок кредита / Продолжительность:

Как только мы получим эти данные, мы сразу начнем обработку вашего кредита.
Эл. Почта: kreditunion1@gmail.com
Mr Lanlazar owen 19 квітня 2017 08:37
Не нравится 0 Нравится
Вам потрібен кредит між людьми в
впоратися з фінансовими труднощами і
нарешті, вихід з глухого кута, викликаного
банки для відмови від їх
застосування кредитної історії? Контактна особа:
(Lanlazarowen@gmail.com ми пропонуємо
справжній кредит від 1000 до 100 мільйонів,
немає банківської гарантії, і на інтерес
швидкість 2% доступною. Може допомогти вам
зробити певну суму кредиту ви
хочуть. Зв'яжіться зі мною, якщо ви зацікавлені.
Електронна пошта: lanlazarowen@gmail.com
addison 19 квітня 2017 15:26
Не нравится 0 Нравится
Електронна пошта: addisonfinancialorporation@gmail.com

Вам необхідна бізнес-кредит, особистого кредиту, автокредиту, сільськогосподарського кредиту або проектного фінансування? Існує гарна новина для вас. Пропонує кілька ставка 2% по кредитах і синдикатів. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті: addisonfinancialorporation@gmail.com

Addison Фінансова компанія

Електронна пошта: addisonfinancialorporation@gmail.com
Ребекке Джеймс 21 квітня 2017 19:35
Не нравится 0 Нравится
Вам нужен быстрый кредит?
Вы были отклонены вашими банками?
Вам нужен быстрый бизнес, для бизнеса?
Вам нужен кредит, чтобы оплатить медицинские счета?
Нужна ли вам ипотечного кредита, чтобы купить дом?
Вам нужен аграрный кредит для вашей фермы?
Вам нужен авто кредит на покупку автомобиля?
Вам нужен нужен большой бизнес-кредит для Вашей компании?
Эл. Почта: ( kreditunion1@gmail.com )

21d. Отправьте нам следующую информацию.
(1) Ваши полные имена:
(2) Ваша страна:
(3) Ваш город:
(4) Ваш телефон:
(5) Ваш возраст:
(6) Мужчина или женщина:
(7) Ваша профессия:
(8.) Ваш ежемесячный доход:
(9) Сумма, необходимая в качестве кредита:
(10) Цель Займа:
(11) Срок кредита / Продолжительность:

Как только мы получим эти данные, мы сразу начнем обработку вашего кредита.
Эл. Почта: kreditunion1@gmail.com
harry Carlos Loans 6 травня 2017 03:21
Не нравится 0 Нравится
Ви серйозно потребує термінового фінансування для консолідації боргу / рахунки? Ви потребуєте в кредит, щоб фінансувати або розширити свій бізнес, ферма проекту і будівництво нерухомості? або на покупку автомобіля, покупка будинку і інші персональні кредити (приватних осіб, компаній, ріелторських та юридичних осіб) Т.Д. Ми видаємо довгостроковий і короткостроковий кредит максимум 2% процентної ставки. і Ви 100% гарантований без номера соціального страхування, немає кредитної перевірки потрібно, ми в розвиток бізнесу, фінанси і відкрито для нових можливостей. так люб'язно зв'язатися з нами по електронній пошті: harryloanfirm56@gmail.com
Fredrick Padoin Manson 7 травня 2017 14:33
Не нравится 0 Нравится
Привіт всім

Я Фредрік по імені, і я дуже проста людина. Я даю кредити з дуже низькою процентною ставкою 3%. Я даю всі види кредиту, в якому вам потрібно.

Мені потрібні тільки серйозні кандидати, так що не приходить сюди і грати з моїм бізнесом.

Не соромтеся звертатися до нас сьогодні через нашу адресу електронної пошти і WhatsApp нижче номер:

E-mail: fpadoin@yahoo.com
WhatsApp: +2347059073801

Я люб'язно чекати вашого застосування
+2347059073801
fpadoin@yahoo.com
Fredrick Padoin Manson
BLAS MACARIO 8 травня 2017 04:17
Не нравится 0 Нравится
Здравствуйте,
Це повинно довести до відома громадськості, що пан Блас Макарио приватного кредиту кредитор мають відкриті фінансові можливості для всіх людей, які потребують будь-якої фінансової допомоги. Ми даємо кредит на 2% процентної ставки для приватних осіб, компаній і комерційних фірм, на чітких і зрозумілих умовах. 100% гарантовані. зв'яжіться з нами сьогодні електронною поштою за адресою: (fidelityfortunefinance1@gmail.com)
RAHEL COHRAN 8 травня 2017 04:29
Не нравится 0 Нравится
Привіт.
Я пан Рахель приватного кредиту кредитор, який дає час життя Кредит можливостей для приватних осіб, комерційних фірм, страхування і т.д. Ви в будь-яких фінансових труднощах або в необхідності кредиту для інвестицій або вам потрібен кредит, щоб оплатити рахунки пошук не далі як ми тут, щоб зробити всі ваші фінансові проблеми пішли в минуле. Ми пропонуємо всі види кредитів в будь-який деномінації зі швидкістю 2% без попередніх fee.I хочуть використовувати цю велику середу, щоб ви знали, що ми готові допомогти вам з будь-яким видом кредиту, щоб вирішити, що ваш фінансовий problem.If да потім повернутися в даний час по електронній пошті (rahelcohranloan@gmail.com) для отримання більш докладної інформації, ви дуже вітаються.
stella james 14 травня 2017 09:10
Не нравится 0 Нравится
Вам необхідно термінове кредит, щоб вирішити ваші фінансові потреби? Ми пропонуємо кредити в межах від 5000,00 до 250,000,000.00. Макс, у нас є надійні, ефективні, швидкі і динамічні без кредитної перевірки і пропонують 100% гарантовані іноземні кредити протягом періоду все тут. Ми також взяти кредит в євро, фунтах стерлінгів і курс долара всіх кредитів становить 2%, якщо ви зацікавлені повернутися до нас through..stellajamesloanscompany @ gmail.com з наступною інформацією:
Умови користування
ім'я:
Країна:
місто:
Адреса:
Запитувана сума:
час:
вік:
Стать:
рід занять:
Ні телефон:
Спасибі
Г-жа стелла
Divine 19 травня 2017 06:10
Не нравится 0 Нравится
Здравствуйте

Ви щосили, щоб почати проект або відкрити бізнес? Вам необхідно термінове фінансування, щоб завершити освіту або побудувати будинок? вам потрібно термінове фінансування для стаціонарного лікування або поїздок за кордон? будь ласка, зв'яжіться з нами сьогодні через: (divineloanfirm622@gmail.com)
Mr. Carter Collins 22 травня 2017 12:22
Не нравится 0 Нравится
Мене звуть містер Картер Коллінз, Я приватний кредитор, який видає
кредит приватних і корпоративних осіб. Ви були відхилені
так багато банків? Чи потрібно фінансування для створення вашого бізнесу? робити
Вам потрібно фінансування для розширення вашого бізнесу? Або вам потрібно
персональний кредит?. зв'яжіться з нами :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com

ФОРМА DATA позичальника

1) ВАШЕ ІМ'Я:
2) Пол:
3) ВАША КРАЇНА:
4) ВАША ПРОФЕСІЯ:
5) Ваш сімейний стан:
6) ТЕЛЕФОН:
7) ЩОМІСЯЧНИЙ ДОХІД:
8) АДРЕСА:
9) МЕТА:
10) КРЕДИТНИЙ ЗАПИТ:
11) КРЕДИТНА ТРИВАЛІСТЬ:

зв'яжіться з нами :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com
З найкращими побажаннями
Г-н Картер Коллінз
Г-жа Фаріда Стівен 25 травня 2017 15:53
Не нравится 0 Нравится
Добрий день, я є зареєстрованим приватним грошима кредитором. Ми видаємо кредити, щоб допомогти людям, фірми, які необхідно оновити своє фінансове становище в усьому світі, з дуже мінімальними річними відсотковими ставками за ціною від 2% протягом року до 30 років, терміну погашення тривалості в будь-яку частину світу. Ми видаємо кредити в межах діапазону від 5000 євро до 100,000,000 євро. Наші кредити добре застраховані, для забезпечення максимальної безпеки є нашим пріоритетом. Зацікавлена особа повинна зв'язатися з нами по електронній пошті: (24hourstloancompany1gmail.com)

Ви були відхилені так багато банків
вам потрібно фінансування для розширення вас бізнес,
Вам потрібен персональний кредит

Подати заявку на отримання кредиту, послати подробиці нижче:
1. Повне ім'я
2. Адреса
3. Сума
4. Тривалість періоду
5.Phone Номер
6. Рід занять

Г-жа Фаріда Стівен
lisa 28 травня 2017 15:55
Не нравится 0 Нравится
я хочу подякувати пану westhood за надану мені кредит я знайшов свідчення того, як один отримав кредит від apexloans і я звернувся за кредитом і отримав кредит. якщо вам потрібен терміновий кредит сьогодні уникнути інтернет-шахраї сьогодні подати заявку на кредити законним по електронній пошті; apexloans@yahoo.com

я хочу подякувати пану westhood за надану мені кредит я знайшов свідчення того, як один отримав кредит від apexloans і я звернувся за кредитом і отримав кредит. якщо вам потрібен терміновий кредит сьогодні уникнути інтернет-шахраї сьогодні подати заявку на кредити законним по електронній пошті; apexloans@yahoo.com
Г-жа Фаріда Стівен 29 травня 2017 10:59
Не нравится 0 Нравится
Добрий день, я є зареєстрованим приватним грошима кредитором. Ми видаємо кредити, щоб допомогти людям, фірми, які необхідно оновити своє фінансове становище в усьому світі, з дуже мінімальними річними відсотковими ставками за ціною від 2% протягом року до 30 років, терміну погашення тривалості в будь-яку частину світу. Ми видаємо кредити в межах від 5000 євро до 100 млн євро. Наші кредити добре застраховані, для забезпечення максимальної безпеки є нашим пріоритетом. Зацікавлена особа повинна зв'язатися з нами по електронній пошті: (24hourstloancompany@1gmail.com)

Ви були відхилені так багато банків
Вам потрібно фінансування для розширення бізнесу вас робити.
Вам потрібен персональний кредит

Подати заявку на отримання кредиту, послати подробиці нижче:
1. Повне ім'я
2. Адреса
3. Сума
4. Тривалість періоду
кількість 5.Phone
6. Рід занять

Г-жа Фаріда Стівен
Г-жа Фаріда Стівен 30 травня 2017 01:11
Не нравится 0 Нравится
Привіт, я представляю вам свої вибачення за несподівані неприємності я представляю певну групу інвесторів, яка хоче привернути в капіталі іноземного капіталу в якості готового фінансування та інвестицій Безпечних і вигідних проектів і приступити до видачі всіх видів кредитів з гнучким і доступним інтересом ставки. Чи можемо ми працювати разом, щоб розвивати співробітництво, якщо? Ви були проекти потребуючи фінансування або в рамках розширення, ваші дії? Я сподіваюся, що ваш швидку відповідь на потребу. З повагою. Будь ласка, зв'яжіться з моєї особистої електронної пошти: (24hourstloancompany1gmail.com)
Eco Teck 30 травня 2017 20:38
Не нравится 0 Нравится
Привіт, дорогі цінні клієнти,

Ласкаво просимо в Eco Текла Company Plc, ви шукаєте кредит для оплати рахунків і фінансування або інвестиції в проект? Ми публікуємо міжнародні кредитні компанії та приватні особи, які були закриті для банків та інших фінансових установ, турбуватися не більше, як ви звернетеся до нас сьогодні і отримати кредит швидко і легко, як ви застосовуєте зараз в порядку.

Ми пропонуємо всі види кредитних тепер бізнес кредитів і багато інших: Якщо ви дуже зацікавлені в кредиті
пропозиція, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті ідентифікатор нижче:
Електронна пошта: ecoteckcompanyplc@gmail.com
THOMPSON GARY 31 травня 2017 16:14
Не нравится 0 Нравится
Привіт !

Потрібно законне і швидке обслуговування кредиту?

Подати заявку зараз і отримати гроші терміново!

* Положення від 5000 до 50 мільйонів
* Виберіть від 1 до 30 років, щоб погасити.
* Гнучкі умови кредиту.

Все це і багато іншого, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Повне ім'я: ..........
Номер телефону:.......
Місячний дохід: .............
Країна ...............................
Мета кредиту ...........
Необхідна кількість .................
Кредит Статус ............
Тривалість: ...........................

Зв'яжіться з нами по електронній пошті: thompson.loanservice@gmail.com
Управління.
Зв'язатися з кредитної Speedy тепер !!!
pre101 31 травня 2017 16:40
Не нравится 0 Нравится
Вам нужен быстрый кредит?
Вы были отклонены вашими банками?
Я могу оказать вам до 900 мил. Руб или тенге.
Процентная ставка по кредиту составляет 3% в год.
Нужна ли вам личного кредита для ваших нужд?
Вам нужен аграрный кредит для вашей фермы?
Вам нужен авто кредит на покупку автомобиля?
Нужен ли вам кредит для оплаты своих долгов?
Нужна ли вам ипотечного кредита, чтобы купить дом?
Вам нужен кредит, чтобы оплатить медицинские счета?
Вам нужен кредит, чтобы расширить свой магазин?
Вам нужен нужен большой бизнес-кредит для Вашей компании?
Я могу помочь вам получить кредит в течение 48 часов.
Я могу помочь вам. Эл. Почта: preeminent.loans@gmail.com

Отправьте нам следующую информацию.
1. Ваши полные имена:
2. Ваша страна:
3. Ваш город:
4. Ваш телефон:
5. Ваш возраст:
6. Мужчина или женщина:
7. Ваша профессия:
8. Ваш ежемесячный доход:
9. Сумма, необходимая в качестве кредита:
10. Цель Займа:
11. Срок кредита / Продолжительность:

2.Как только мы получим эти данные, мы сразу начнем обработку вашего кредита.
Эл. Почта: preeminent.loans@gmail.com
Олена 31 травня 2017 17:31
Не нравится 0 Нравится
Шановні Здобувачі Кредитні

Ви в будь-яких фінансових труднощів? Ви хочете, щоб почати свій власний бізнес? Цей кредит компанія була створена організація із захисту прав людини в усьому світі з єдиною метою допомогти бідним і людям з фінансовими труднощами життя. Якщо ви хочете подати заяву на отримання кредиту, щоб повернутися до нас з деталями нижче адресу електронної пошти: elenanino0007@gmail.com

ім'я:
Необхідна кількість позики:
Кредит Тривалість:
Номер мобільного:

Спасибі, і Бог благословить
ВПЕВНЕНІСТЬ
Олена
Г-жа Фаріда Стівен 1 червня 2017 17:38
Не нравится 0 Нравится
Привіт Чи є потрібна термінова кредит? або потребують фінансової допомоги?, ми пропонуємо кредити в межах діапазону 10000 доларів до 100.000.000 доларів приватним особам, фірмам і співпрацюють органи потребують фінансової допомоги при низькій і доступній процентною ставкою 2% річних. Застосування доступно для заявників старше 18 років тільки, зв'яжіться з нами, якщо ви зацікавлені в швидкому і простому кредиті по електронній пошті: (24hourstloancompany1@gmail.com).
comments powered by HyperComments
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введть те, що бачите на зображенні: